FREEART
"МОЇ ВИМУШЕНІ КАНІКУЛИ"
Арттерапевтична зустріч з українською письменницею Катериною Єгорушкіною за книжкою “Мої вимушені канікули”
31 березня o 17:00 відбулася зустріч для дітей і дорослих з українською письменницею Катериною Єгорушкіною за книжкою “Мої вимушені канікули” в цікавому історичному місці — Міжнародному дитячому центрі мистецтва "BIBIANA".

Катерина Єгорушкіна — українська письменниця, казкотерапевтка, членкиня міжнародної письменницької організації PEN, Спілки письменників України, Всеукраїнської арттерапевтичної асоціації, авторка 18 виданих книжок.
Книжки виходили в Литві, Болгарії. Готуються видання у Польщі, Британії, Грузії, Швеції, Данії, Румунії.

Про книжку “Мої вимушені канікули”: створена у формі щоденника дівчинки, яка проживає перші два тижні повномасштабного вторгнення в Україну. Наприкінці є психологічні вправи від відомої психологині Світлани Ройз.
Книжка потрапила в кілька національних топів (у тому числі в ТОП-5 «Книги року BBC», одержала нагороду «ТОП БараБуки 2022»). Готуються видання польською, литовською, грузинською та іншими мовами.

Презентація тривала близько години та пройшла в душевній, дружній атмосфері. Разом із батьками говорили на складні, але важливі теми, дискутували про те, як говорити з дітьми про війну і навіщо, робили відновлювальні практики. Дітки активно спілкувались з авторкою, розповідали про своїх створених персонажів, які зробили на арттерапії, а наприкінці разом заспівали. Фінальним сюрпризом стала анімаційна виставка в BIBIÁNA.
Зустріч з українською письменницею Катериною Єгорушкіною: